Užaugus dukroms, Raubonių kaime, Pasvalio rajonegyvenanti Nijolė Navickienė ieškojo veiklos, artimosširdžiai. Sutikti žmonės, pokalbiai, išgirstos istorijos, netikėti sutapimai ir noras kasdienybei suteikti prasmę,moters gyvenimą pakeitė. Šiandien jos namuose auga 11 vaikų.
Didelėje, smagioje šeimynoje augantiems vaikamsnetrūksta rūpesčio, meilės ir vaikystės džiaugsmų, tačiaujiems praverstų erdvesni kambariai, truputį patogesnė buitis ir truputis džiaugsmo suteikiančių dalykų, kurie,kaip ir meilė, reikalingi kiekvieno vaiko širdžiai.


Auginame 15 metų savo šeimoje vaikus, netekusius tėvų globos. Mūsų šeimyna - kaip viena didelė šeima,   turintys savą kasdienybę, džiaugsmus, rūpesčius.   Kas yra šeima?   Viena vertus, visi žino, kas ji yra. Juk kiekvienas turime motiną, tėvą, dažnas - taip pat ir seserų ar brolių, vaikų.
Kita vertus, jei paklaustume, kam apskritai reikalinga šeima, kokį vaidmenį ji atlieka žmogaus, bendruomenės gyvenime, kaip ji perkeičia žmonių tarpusavio santykius – tikrai retas sugebėtų atsakyti. Dėl to, kad retai apie tai susimąstome.


1997 metais Jūratė ir Eugenijus Keraminai įregistravo Šv.Teresės šeimyną. Nuo to laiko į šią šeimą Utenos vaikų teisių tarnyba atsiuntė 25 našlaičių, kurie augo vaikų namuose arba asocialiose šeimose. Ši šeima vaikams tapo jų tikrais namais. Šiuo metu šeimynoje gyvena 12 vaikų , nuo 1 iki 18 metų amžiaus. 2011 metais šeimyną lankė Lietuvos prezidentė, ir dėkojo už nuoširdų darbą ir atsidavimą vaikams. Labai daug dėmesio šeimoje skiriama vaikų lavinimui. 5 vaikai mokosi muzikos mokykloje ir groja įvairiais instrumentais.